Precizní v každém detailu, stále však lidé

Jsme sehraný tým projektantů, inženýrů a stavebních specialistů se základnou v Opavě a realizacemi po celé republice. I když je naše práce z velké části o číslech, měřeních, konstrukcích a materiálech, prostupuje ji vysoká míra kreativity a empatie. Umíme zprocesovat všechny typy projektů. Od jednoduchých zahradních altánů a garáží, až po obchodní centra a průmyslové haly.

Návrh přizpůsobujeme životnímu stylu a účelu

Nad každým projektem přemýšlíme v širších souvislostech. Zohledňujeme možnosti pozemku včetně geologických posudků, použité materiály a především požadavky budoucích obyvatel či uživatelů. Detailně s vámi probíráme vaše představy, životní styl i vize, se kterými se do stavby pouštíte.

Své sny si prožijete ve 3D

Důležitou součástí všech návrhů jsou 3D prohlídka stavby. Svůj nový domov nebo třeba kancelář si díky ní projdete ještě před zahájením prací. Ocitnete se blíže svým snům a ověříte si, jestli jsou v pořádku proporce stavby, nebo bude nutné některé prostory upravit.

Jsme perfekcionisté

Nespokojíme se s výsledkem, dokud o něm nejsme na 100% přesvědčení. Když se nám nebo vám něco nezdá, prokonzultujeme to a najdeme řešení. Většina lidí staví dům jednou za život, tak proč by neměl být dokonalý? Komunikovat budete výhradně s majitelem firmy, který se o vaše blaho postará.

Celou dobu budeme s vámi

Provedeme vás všemi fázemi projektu, od výběru vhodného pozemku nebo nemovitosti k rekonstrukci až po kolaudaci. Díky spolupráci s námi půjde stavba hladce a bude vypadat přesně tak, jak má. Doporučíme vám ověřené dodavatele a pohlídáme, aby realizace probíhala podle plánu, neplýtvalo se materiálem a kolaudace byla jen závěrečnou formalitou.

srozumitelnost
Srozumitelnost

Technickou mluvu si šetříme pro odborníky, obejdete se bez překladače.

jistota
Jistota

Dokážeme obratně vyjednávat s úřady, získáme pro vás veškerá povolení.

zkusenosti
Zkušenosti

Na trhu jsme 12 let a každoročně zpracujeme téměř stovku projektů.

Domluvte si nezávaznou schůzku

Zavolejte nám na +420 774 721 120

Zavolejte nám na
+420 774 721 120

nebo nám nechte vzkaz.
Svou odpověď dostanete
do 2 pracovních dní.